شرکت مخابرات خراسان رضوی | خدمات اینترنتی تلفن همراه و ثابت
حالت نمایش :
نمايش جزييات خبر
 
     
 

مهندس كارگزار در ديدار با رئيس امور شعب بانك ملي ؛


بانك ملي در ارائه خدمات الكترونيكي به مردم در استان پيش رو است

 
اخبار عمومی
روابط عمومي
 

مهندس كارگزار در ديدار با رئيس امور شعب بانك ملي ؛

بانك ملي در ارائه خدمات الكترونيكي به مردم در استان پيش رو است

به گزارش روابط عمومي مخابرات منطقه خراسان رضوي ،مدير مخابرات منطقه خراسان رضوي در ديدار با رئيس امور شعب بانك ملي استان،  ضمن اشاره به اينكه اين بانك در ارائه خدمات الكترونيكي به مردم در استان پيش رو است بيان كرد: اگر زيرساخت ها را به خوبي مديريت كنيم و همگام با جامعه جهاني حركت نماييم و از سوي ديگر مردم هم دانش لازم را در جهت استفاده از فناوري اطلاعات كسب نمايند تغييرات در سه سال آينده باور نكردني خواهد بود.

وي گفت: در دنياي امروز نمي توان تكنولوژي را از زندگي مردم حذف كرد و دنيا هم نمي تواند استفاده از آن را براي جوانان ما تحريم كند.

مهندس كارگزار افزود: اگر به جوانان با استعداد كشور اعتماد كنيم و بستر هاي لازم را براي فعاليت آنان مهيا سازيم همانگونه كه در زمينه موشكي موفقيت هاي بي نظيري داشته ايم در اين زمينه هم قادر خواهيم بود حتي كشورهاي اروپا پشت سر بگذاريم.

رئيس امور شعب بانك ملي در خراسان رضوي ضمن ابراز خرسندي از انتخاب شايسته مهندس كارگزار به عنوان مدير منطقه مخابرات خراسان رضوي با ارائه سخناني گفت: همكاري و تعامل بين مخابرات وبانك ملي ميتواند زمينه ساز ارائه خدمات مطلوبتر به مردم و حوزه كسب و كار باشد.

مونسان گفت: بانك ملي با 254 شعبه در سراسر استان نسبت به ساير بانك ها پايداري و اعتماد بيشتري را در بين اقشار جامعه داراست و ما آمادگي داريم در جهت پيشبرد برنامه ها و پروژه هاي مخابراتي با شما همكاري نزديك داشته باشيم.