شرکت مخابرات خراسان رضوی | خدمات اینترنتی تلفن همراه و ثابت
حالت نمایش :
نمايش جزييات خبر
 
     
 

مدير مخابرات منطقه خراسان رضوي؛


فناوري هاي نوين ، بايد جايگزين كارهاي سنتي شود

 
اخبار عمومی
روابط عمومي
 

مدير مخابرات منطقه خراسان رضوي؛      

فناوري هاي نوين ، بايد جايگزين كارهاي سنتي شود

به گزارش روابط عمومي مخابرات منطقه خراسان رضوي ،مهندس كارگزار در ديدار با مسئولين فناوري اطلاعات قوه قضائيه خراسان رضوي، ضمن اشاره به اينكه بايد فناوري هاي نوين جايگزين كارهاي سنتي شود بيان كرد:امروزه دنيا با سرعت بسيار زيادي به سمت فناوري هاي نوين در حال حركت است و ما هم بايد  فناوري هاي نوين را جايگزين فعاليت هاي سنتي كنيم .

وي گفت :در بعضي از كشور ها  با استفاده از فناوري هاي نوين ،فضاهاي آموزشي كاملا تغيير پيدا كرده و كلاس هاي درس از همان مقاطع ابتدائي براي دانش آموزان به صورت مجازي برگزار مي شود كه با اين كار در مصرف منابع صرفه جوئي زيادي مي كنند.

مدير مخابرات منطقه خراسان رضوي افزود:بايد هر چه سريعتر پروژه دولت الكترونيك در كشور نهائي شود ،تا مردم بتوانند بيشتر نيازهاي خود را به صورت الكترونيكي برطرف كنند تا شاهد صرفه جوئي در اكثر منابع باشيم.

مسئول اداره زيرساخت و فناوري اطلاعات قوه قضائيه خراسان رضوي هم در اين ديدار ضمن اشاره به اينكه بخشي از خدمات در قوه قضائيه به صورت  الكترونيكي به مردم ارائه مي شود بيان كرد:خوشبختانه با راه اندازي سامانه ابلاغ در سيستم قضائي كشور بخش عظيمي از ابلاغ ها از طريق همين سامانه به اطلاع رساني مي شود وديگر نيازي نيست تا ماموران قوه قضائيه  به صورت حضوري به افراد مراجعه كنند.

دكتر سخدري گفت :از سال 94 دفاتر خدمات الكترونيك قضائي در استان راه اندازي شد كه مردم مي توانند با مراجعه به اين دفاتر بخش عمده اي از كار خود را به صورت سيستمي انجام دهند وديگر نيازي نيست كه به صورت مستقيم به دادگستري مراجعه كنند.