شرکت مخابرات خراسان رضوی | خدمات اینترنتی تلفن همراه و ثابت
حالت نمایش :
نمايش جزييات خبر
 
     
 

مدير مخابرات منطقه خراسان رضوي؛


براي اولين بار در كشور ،12 سايت ميكرو در خيابان هاي منتهي به حرم مطهر رضوي بهينه سازي شده است

 
اخبار عمومی
روابط عمومي
 

 

مدير مخابرات منطقه خراسان رضوي؛

براي اولين بار در كشور ،12 سايت ميكرو در خيابان هاي منتهي به حرم مطهر رضوي بهينه سازي شده است

به گزارش روابط عمومي مخابرات منطقه خراسان رضوي ،مهندس كارگزار ضمن اشاره به اينكه در جهت افزايش ظرفيت و بهبود كيفيت پوشش تلفن همراه در استان از جمله مشهد مقدس كه هر ساله ميزبان بيش از 25 ميليون زائر داخلي و خارجي است  اقدمات بسيار مناسبي انجام شده است بيان كرد:با توجه به نزديك شدن به دهه پاياني ماه محرم و صفر و حضور ميليون ها زائر در مشهد الرضا ، با تلاش همكارانم در حوزه ارتباطات سيار و شبكه  توانستيم  در مسير هاي منتهي به حرم مطهر رضوي براي اولين بار در سايت هاي ميكرو همراه اول كشور، 12 سايت ميكرو را به اخرين تكنولوژي ارتباطي از جمله 3G و 4G   بهينه سازي و راه اندازي كنيم.

وي گفت :براي افزايش و كيفيت بيشتر پوشش تلفن همراه در مشهد الرضا 4 سايت متحرك اضطراري ( كانكس هاي سيار) هم در ميدان بسيج،خيابان اندرزگو،پاركينگ مدرس و ميدان طبرسي هم نصب و راه  اندازي شده كه در مواقع نياز، مورد استفاده قرار مي گيرد.

مدير مخابرات منطقه خراسان رضوي ضمن اشاره به اينكه مخابرات ايران نگاه ويژه اي به كلان شهر مذهبي ايران دارد بيان كرد: تمام سعي و تلاش ما اين است كه بتوانيم بهترين خدمات ارتباطي روز دنيا را به زائران و مجاوران امام مهرباني ها ارائه كنيم.

گفتني است در انجام اين پروژه شهرداري منطقه ثامن ، سازمان فاوا شهرداري و همچنين شركت برق منطقه خراسان با مخابرات خراسان رضوي همكاري داشته اند.