شرکت مخابرات خراسان رضوی | خدمات اینترنتی تلفن همراه و ثابت
حالت نمایش :
نمايش جزييات خبر
 
     
 

مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی در دیدار با فرماندار مشهد:


مخابرات ایران نگاه ويژه ای به مشهد الرضا دارد

 
اخبار عمومی
روابط عمومی
 

مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی در دیدار با فرماندار مشهد:

مخابرات ایران نگاه ويژه ای به مشهد الرضا دارد

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی،مهندس سالاري در دیدار با فرماندار مشهد مقدس با آشاره به اینکه مخابرات ایران نگاه ويژ ه ای به خراسان رضوی و مشهد الرضا دارد بیان کرد:ما در مجموعه مخابرات استان تمام سعی خود را میکنیم تا بهترین خدمات را به زائران و مجاوران امام مهربانی ها  ارائه کنیم.

وی گفت:اکنون زیر ساخت های لازم برای ارائه خدمات 4G به مشترکان مهیا شده و ما از مشترکان خود خواسته ايم که. با تعوض سیم کارت خود از این خدمات ارزنده استفاده کنند.

مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی افزود:با توجه به رویداد 2017 که مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام می باشد ما هم در مجموعه مخابرات استان برنامه ریزی های دقیقی انجام داده ايم تا بتوانیم خدمات ارتباطی شایسته ای را به زائران امام مهربانی ها ارائه کنیم.

فرماندار مشهد مقدس هم با اشاره به اینکه مخابرات در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی بسیار نقش مهمی را ایفا کرده است بیان کرد:مخابرات توان و پشتوانه بسیار خوبی در کشور دارد و ما از این شرکت بزرگ که بهترین خدمات ارتباطی را به مردم ارائه میکند انتظار داریم که مانند قبل بر کیفیت خدمات خود بیفزاید.

محمد رحیم نوروزیان گفت:اگر ما در بحث انتخابات موفقیت های گسترده ای امروز در کشور داریم بخش وسیعی از را با حمایت وخدمات مخابرات بدست آورده ايم.

گفتنی است در این دیدار  رئیس مخابرات شهرستان مشهد و رئیس اداره روابط عمومی مخابرات استان حضور داشتند.