عنوان : برگزاری سمینار بین المللی نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توانمند سازی در شهرستان قوچان
تاریخ ثبت : 1397/07/18

برگزاری سمینار بین المللی نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توانمند سازی در شهرستان قوچان

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی،مسئول برگزاری سمینار بین المللی نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توانمند سازی زنان با اشاره به اینکه این سمینار به همت معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات با هدف ارتقای سطح آگاهی و تبادل تجارت داخلی و بین المللی در شهرستان قوچان برگزار شد  بیان کرد: در این رویداد بین المللی، پنل های تخصصی «نقش دولت‌ ها در توانمندسازی زنان از طریق فناوری اطلاعات و بررسی ابعاد توانمندسازی زنان» با حضور متخصصان داخلی و بین المللی شرکت کننده، ارائه شد.

حسن پور گفت : توانمندسازی زنان یکی از مهمترین راهکارهای تسریع توسعه در کشورهای در حال پیشرفت محسوب می ‌شود، این نشست بین المللی به همین منظور برگزار شد.

وی افزود:  یکی دیگه از اهداف  برگزاری این سمینار بین المللی توانمندسازی زنان و دختران از طریق ICT، آشنایی با ظرفیت و پتانسیل همکاری های مشترک فناورانه در عرصه های بین المللی، ایجاد زمینه اشتغال و کارآفرینی زنان بر بستر ICT در عرصه های بین المللی و نیز ارائه و ترسیم الگوی زن مسلمان ایرانی کارآفرین به همراه انتقال تجارب از جمله اهداف و محورهای این همایش عنوان شده است.

گفتنی است این سمینار بین المللی با حضور بیش از   200 نفر  از بانوان کارمند ادارات مختلف و دانشجویان خانم  در سالن فرمانداری قوچان برگزار شد .

PsPPV896rz

RBjPNRy3Lr


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

تست سرعت